Zakupione towary wysyłamy do konsumenta na adres podany w formularzu zamówienia za dodatkową opłatą, którą konsument jest obowiązany zapłacić - tabele opłat poniżej. Koszty transportu nie są doliczane dla produktów oznaczonych "transport gratis" lub "wysyłka gratis". W przypadku bezpłatnej dostawy jest możliwa zapłata za pobraniem. Wówczas klient ponosi koszt pobrania w wysokości podanej w cenniku.

W przypadku wyboru transportu gratis wysyłka realizowana jest na standardowych warunkach realizacji usług danego przewoźnika, bez deklarowania kwoty ubezpieczenia.

W przypadku wybrania opcji zapłaty za pobraniem - do poniższych cen należy doliczyć opłatę za pobranie, którą konsument zobowiązany jest zapłacić, w wysokości określonej w cenniku poniżej. Opłata za pobranie zawiera koszt ubezpieczenia towaru w pełnej kwocie zamówienia.

W momencie składania zamówienia, w zależności od sposobu płatności oraz właściwości towaru (jego wagi i wymiarów opakowania) oraz kraju wysyłki, pojawią się dostępne dla zamawianych towarów sposoby dostawy, z których konsument powinien wskazać wybrany przez siebie sposób dostawy zakupionych produktów. Zaznaczenie wybranego sposobu wysyłki oznacza, że klient jest zobowiązany pokryć koszt dostawy w podanej w formularzu zamówienia wysokości.

Ważne: w przypadku zwrotu towaru, sklep zwraca konsumentowi poniesiony koszt dostawy w wysokości najtańszego dostępnego sposobu dostawy. W związku z tym, że wszystkie oferowane towary posiadają opcję darmowej dostawy (odbiór w punkcie), sklep nie zwraca poniesionych przez konsumenta kosztów jeżeli ten skorzysta z płatnych sposobów dostawy.

Odbiór osobisty w naszych sklepach jest bezpłatny.

Zakupione towary wysyłamy na całą Polskę oraz do krajów europejskich wymienionych w tabeli "Cennik Europa". Wysyłamy korzystając z usług Poczty Polskiej, Paczkomatów i wyspecjalizowanych firm kurierskich, których szczegółowy cennik z uwzględnieniem ogólnej wagi przesyłki przedstawiamy w poniższych tabelach.

Poczta Polska

Usługa pocztowa świadczona przez narodowego przewoźnika Poczta Polska S.A. na terenie całej Polski. Dostawa w czasie około 1 do 5 dni roboczych od daty nadania, w zależności od wybranej usługi. Przewozi paczki o maksymalnej wadze do 30 kg. Nie stosuje przeliczenia wagi rzeczywistej do wagi wymiarowej. Po dokonaniu zamówienia otrzymasz e-mail zawierający numer listu przewozowego oraz link do śledzenia przesyłki.

Poczta Pocztex Kurier Ekspres 24 - paczka ubezpieczona jest do wartości 5000 zł, maksymalna waga do 50 kg, wszystkie formy płatności akceptowane, gwarantowana dostawa w czasie 48 godzin w systemie door to door.

Paczkomaty

Usługa transportowa świadczona przez Inpost Paczkomaty Sp. z o.o. do specjalnych miejsc przechowania i odbioru paczek zwanych paczkomatami i znajdujących się w większości dużych miast w Polsce. Dostawa w przeciągu 2-3 dni roboczych od daty nadania. Aby znaleźć najbliższy paczkomat można skorzystać z tego linku Znajdź paczkomat. Transportuje paczki o maksymalnej wadze do 25 kg i maksymalnych wymiarach paczki 64 x 41 x 38 cm. Po dokonaniu zamówienia otrzymasz e-mail zawierający numer listu przewozowego oraz link do śledzenia przesyłki.

Paczkomat Inpost - przesyłka ubezpieczona jest do kwoty 200 zł, możliwa wysyłka z płatnością za pobraniem za dodatkową opłatą za pobranie w wysokości określonej w cenniku, w przypadku wysyłki za pobraniem przesyłka ubezpieczona jest na pełną wartość zawartości paczki (maksymalnie do 5000 zł)

Kurier

Usługa transportowa świadczona przez firmę FedEx Express Polska Sp.z o.o. w systemie od drzwi do drzwi na terenie całej Polski, dostawa w następnym dniu roboczym od daty nadania. Dostarcza paczki o maksymalnej wadze do 20 kg i o maksymalnych wymiarach paczki 140 x 80 x 80 cm przy czym suma wszystkich wymiarów nie może przekroczyć 300 cm. Kalkulacja ceny uwzględnia wagę lub wagę przeliczeniową wynikającą z wymiarów przesyłki wg wzoru: 1 metr sześcienny: wysokość [m] x szerokość [m] x głębokość [m] = 100 [kg]. Po dokonaniu zamówienia otrzymasz e-mail zawierający numer listu przewozowego oraz link do śledzenia przesyłki.

Kurier FedEx - standardowo przesyłka ubezpieczona jest do kwoty 100 zł, możliwa wysyłka z płatnością za pobraniem za dodatkową opłatą  za pobranie w wysokości określonej w cenniku, w przypadku wysyłki za pobraniem przesyłka ubezpieczona jest na pełną wartość zawartości paczki. Standardowy czas dostawy 1-2 dni robocze.

UPS

Usługa transportowa świadczona przez firmę UPS Polska Sp. z.o.o. w systemie od drzwi do drzwi na terenie wybranych krajów europejskich podanych w tabeli "EUROPA", czas dostawy od 3 do 4 dni roboczych od daty nadania. Dostarcza przesyłki o wadze do 30 kg i o wymiarach maksymalnych 120 x 80 x 80 cm przy czym suma najdłuższego boku i dwukrotności sumy pozostałych boków nie może przekraczać 300 cm. Kalkulacja ceny uwzględna wagę lub wagę gabarytową wynikającą z wymiarów przesyłki wg wzoru: (wysokość [cm] x szerokość [cm] x głębokość [cm])/5000 = waga gabarytowa [kg]. Po dokonaniu zamówienia otrzymasz e-mail zawierający numer listu przewozowego oraz link do śledzenia przesyłki.

UPS Europa - przesyłka ubezpieczona standardowo do kwoty 323 zł, niemożliwa wysyłka z płatnością za pobraniem, pozostałe formy płatności akceptowane.

W przypadku zakupów produktów o wartościach przekraczających standardowe stawki ubezpieczeniowe, sklep sugeruje korzystanie z opcji transportowych z pełnym ubezpieczeniem.

Sklep zezwala na skorzystanie przez Kupującego z własnego przewoźnika, pod warunkiem uprzedniego uregulowania płatności, wskazania bezpłatnej opcji dostawy oznaczonej "Odbiór Osobisty" i poinformowaniu o tym sklepu. W tym przypadku sklep zwrotnie informuje e-mailem Kupującego o otrzymaniu płatności co jest jednoznaczne z gotowością do wydania przesyłki przewoźnikowi zamówionemu przez Kupującego.

Czas dostawy podany w tabeli oznacza przybliżony czas po upływie którego przesyłka zostanie doręczona Kupującemu w przypadku złożenia zamówienia w dzień roboczy do godziny 12:00 z płatnością za pobraniem lub natychmiastową przez PabyNet albo Paypal. W przypadku zapłaty przelewem lub wpłatą na poczcie bądź w banku - do podanego niżej czasu należy doliczyć czas na zaksięgowanie pieniędzy na naszym rachunku bankowym (zwykle od 12 do 24 godzin).

USZKODZENIA W TRANSPORCIE

Jeżeli przesyłka dotarła do Państwa uszkodzona np. z rozerwanym lub zgniecionym opakowaniem albo z uszkodzoną banderolą i podejrzewacie Państwo możliwość uszkodzenia zawartości, prosimy o rozpakowanie paczki i w przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub braków w przesyłce o spisanie protokołu szkody w obecności doręczyciela. Pozostałe szczegółowe informacje w odnośniku "Reklamacje".

Szczegółowy Cennik Polska:

POLSKA
NazwaWaga odWaga doCenaCzas dostawy
Odbiór osobisty0 kg100 kg0 złOdbiór w sklepie w Mysłowicach lub w Jaworznie.
Wysyłka kurieska - POBRANIE0 kg25 kg15 złDoręczenie w około 2 dni od nadania.
Kurier Pocztex - PRZELEW0 kg30 kg15 złDoręczenie w około 1-2 dni od nadania.
Kurier Pocztex - POBRANIE0 kg30 kg19.9 złDoręczenie w około 1-2 dni od nadania.
Kurier Inpost - PRZELEW0 kg30 kg15 złDoręczenie w około 2 dni od nadania.
Kurier Inpost - POBRANIE0 kg1 kg19.9 złDoręczenie w około 2 dni od nadania.
Kurier Inpost - POBRANIE1 kg5 kg19.9 złDoręczenie w około 2 dni od nadania.
Kurier Inpost - POBRANIE5 kg30 kg19.9 złDoręczenie w około 2 dni od nadania.
PACZKOMAT Inpost - przelew lub pobranie0 kg1 kg19.9 złDoręczenie w około 2 dni od nadania. Jeżeli mapa się nie wyświetla napisz w uwagach który paczkomat.
PACZKOMAT Inpost - przelew lub pobranie1 kg5 kg19.9 złDoręczenie w około 2 dni od nadania. Jeżeli mapa się nie wyświetla napisz w uwagach który paczkomat.
PACZKOMAT Inpost - przelew lub pobranie5 kg30 kg19.9 złDoręczenie w około 2 dni od nadania. Jeżeli mapa się nie wyświetla napisz w uwagach który paczkomat.

Szczegółowy Cennik Europa:

EUROPA
NazwaWaga odWaga doCenaCzas dostawy
Odbiór osobisty - Europe0 kg100 kg0 PLNOdbiór w sklepie w Mysłowicach lub w Jaworznie.
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia0 kg2 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia2 kg3 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia3 kg4 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia4 kg6 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia6 kg8 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia8 kg10 kg85 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia10 kg13 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia13 kg18 kg95 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia18 kg24 kg99 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia24 kg31 kg110 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia31 kg35 kg125 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia35 kg45 kg145 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Austria Germany Hungary Italy Sweden Slovenia Croatia45 kg60 kg160 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma0 kg2 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma2 kg3 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma3 kg4 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma4 kg6 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma6 kg8 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma8 kg10 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma10 kg13 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma13 kg18 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma18 kg24 kg135.3 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma24 kg31 kg135.3 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma31 kg35 kg159.9 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma35 kg45 kg159.9 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Belg Bulga Denm Estoni Fran Lithu Luxem Latv Monac Nether Roma45 kg60 kg184.5 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia0 kg2 kg70 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia2 kg3 kg70 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia3 kg4 kg70 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia4 kg6 kg70 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia6 kg8 kg70 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia8 kg10 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia10 kg13 kg80 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia13 kg18 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia18 kg24 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia24 kg31 kg99 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia31 kg35 kg115 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia35 kg45 kg135 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Czech Republic, Slovakia45 kg60 kg155 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe0 kg2 kg116.85 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe2 kg3 kg116.85 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe3 kg4 kg116.85 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe4 kg6 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe6 kg8 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe8 kg10 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe10 kg13 kg123 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe13 kg18 kg135.3 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe18 kg24 kg135.3 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe24 kg31 kg135.3 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe31 kg35 kg135.3 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe35 kg45 kg141.45 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Europe45 kg60 kg166.05 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal0 kg2 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal2 kg3 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal3 kg4 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal4 kg6 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal6 kg8 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal8 kg10 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal10 kg13 kg100 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal13 kg18 kg110 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal18 kg24 kg115 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal24 kg31 kg130 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal31 kg35 kg150 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal35 kg45 kg170 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Ireland Greece Portugal45 kg60 kg199 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway0 kg2 kg199 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway2 kg3 kg240 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway3 kg4 kg280 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway4 kg6 kg330 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway6 kg8 kg370 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway8 kg10 kg400 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway10 kg13 kg420 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway13 kg18 kg450 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway18 kg24 kg470 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway24 kg31 kg490 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway31 kg35 kg530 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway35 kg45 kg570 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Liechtenstein Switzerland Norway45 kg60 kg599 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom0 kg2 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom2 kg3 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom3 kg4 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom4 kg6 kg75 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom6 kg8 kg80 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom8 kg10 kg90 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom10 kg13 kg95 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom13 kg18 kg110 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom18 kg24 kg115 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom24 kg31 kg130 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom31 kg35 kg145 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom35 kg45 kg165 PLN3 dni
GLS/UPS/Fedex Europa - Spain Finland United Kingdom45 kg60 kg199 PLN3 dni