Sposoby i terminy zapłaty.

Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym nakładają na konsumenta obowiązek zapłaty.

Poniżej przedstawiamy dostępne formy płatności za zakupione towary.

1. ZAPŁATA W SKLEPIE STACJONARNYM PRZY ODBIORZE TOWARU

Zapłata przelewem tradycyjnym

Opcja płatności dostępna wyłącznie dla sposobu dostawy oznaczonego jako "ODBIÓR OSOBISTY".

Zapłacić należy w sklepie stacjonarnym w momencie odbioru zakupionego towaru, jednak nie później niż 7 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia.

W sklepie stacjonarnym przyjmujemy zapłatę gotówką lub kartą płatniczą. Akceptujemy karty Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, VPAY, przyjmujemy także płatności zbliżeniowe wymienionymi kartami.

Obsługę kart płatniczych realizują terminale płatnicze Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP).

W momencie zapłaty kartą świadczymy również usługę "Cashback" - możesz dokonać u nas wypłaty gotówki jak w bankomacie do kwoty 300 zł.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności kartą lub gotówką przy odbiorze osobistym.

2. TRADYCYJNY PRZELEW LUB WPŁATA NA KONTO

Zapłata przelewem tradycyjnym

Opcja płatności dostępna dla wszystkich sposobów dostawy, zarówno przy wysyłce jak i przy odbiorze osobistym.

Klient po zatwierdzeniu zamówienia powinien dokonać przelewu na nasz rachunek bankowy, numer rachunku podany zostaje podczas zatwierdzania zamówienia oraz przychodzi w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Numer rachunku można również znaleźć w odnośniku "Firma Kontakt Konto".

Zapłacić należy w terminie do 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia poprzez wykonanie przelewu z własnego banku na nasz rachunek, lub wpłacając gotówkę na nasz rachunek w banku, na poczcie lub w agencjach przyjmujących wpłaty gotówkowe na rachunki bankowe. Zapłata może ale nie musi wiązać się z koniecznością poniesienia standardowej prowizji na rzecz banku, poczty lub agencji.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przelewem tradycyjnym. Wysyłka po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym - zwykle 1 do 2 dni roboczych od daty przelewu/wpłaty.

3. ZAPŁATA ZA POBRANIEM

Zapłata za pobraniem

Opcja płatności dostępna przy dostawach wysyłkowych oprócz wysyłek oznaczonych jako gratisowe lub bezpłatne.

Zapłacić należy gotówką kurierowi lub listonoszowi w momencie odbierania paczki od przewoźnika.

W przypadku opcji za pobraniem pobierana jest dodatkowa opłata określona w cenniku transportu dostępnym pod odnośnikiem "Transport ceny i informacje". Opłata za pobranie zawiera koszt pobrania i dodatkowego ubezpieczenia przesyłki do pełniej wartości zamówienia. Przy wyborze opcji za pobraniem zamówione towary wysyłamy natychmiast po zatwierdzeniu zamówienia z obowiązkiem zapłaty przez klienta.

4. ZAPŁATA PRZEZ IMOJE - PIERWSZE PŁATNOŚCI ONLINE W POLSCE dostarczane przez ING Bank Śląski

logo imojeSzybka i bezpieczna metoda płatności realizowana przez Ing Bank Śląski. Opcja płatności dostępna dla wszystkich sposobów dostawy, zarówno przy wysyłce jak i przy odbiorze osobistym. Znajdziesz tutaj wszystkie najpopularniejsze metody płatności online w jednym miejscu. Jeśli wybierzesz tą formę płatności sprawi, że Twoje zamówienie będzie realizowane natychmiast. System poinformuje nas o zrealizowanej płatności kilka chwil po jej zrealizowaniu. W ten sposób nie będziesz musiał czekać na zaksięgowanie przelewy na naszym koncie.

W ramach usługi imoje zapłacisz przez:

Szybkie przelewy – gdzie znajdziesz 19 pay-by-link obsługujących prawie 200 banków w Polsce;

Płatności kartą – dla posiadaczy kart płatniczych organizacji Visa, Mastercard/Maestro, transakcje zabezpieczane są kodem 3DS;

Płatności Visa Mobile – zapłata z Visa Mobile nie wymaga wprowadzania danych karty, a transakcje są chronione chargebackiem;

BLIK – który jest bardzo popularną i szybką metodą płatności w intrenecie;

Zapłać BLIKIEM

GOOGLE PAY i APPLE PAY - portfele elektroniczne dla bezpiecznych i wygodnych płatności online, używające zaszyfrowanych danych karty;

imoje płacę później – korzystając z PayPo i Twisto - to płatności odroczone bez konieczności zapłaty od razu dzięki czemu nie zamrażasz gotówki zachowując płynność finansową a zapłacić musisz w ciągu 30 dni nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Zapłać później z PayPo lub Twist

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przez imoje. Wysyłka natychmiastowa po zatwierdzeniu płatności przez klienta.

5. PRZELEW ELEKTRONICZNY Z KONTA LUB Z KARTY PŁATNICZEJ PRZE PAYBYNET

Zapłata przez PayByNet

Opcja płatności dostępna dla wszystkich sposobów dostawy, zarówno przy wysyłce jak i przy odbiorze osobistym,wyłącznie  dla klientów posiadających rachunek bankowy w bankach przedstawionych na ikonach lub posiadających kartę płatniczą z możliwością zapłaty przez internet.

Klient aby zapłacić przez "Płacę przez PayByNet" powinien kliknąć ikonkę swojego banku, tego w którym ma swoje konto aby zapłacić przelewem z banku albo kliknąć ikonkę kart płatniczych VISA MasterCard jeśli chce zapłacić z karty płatniczej. Paybynet akceptuje karty płatnicze: Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover. Po kliknięciu wybranej ikony następuje przeniesienie na stronę podsumowującą zamówienie, gdzie klient powinien kliknąć przycisk "ZAPŁAĆ" aby dokonać płatności, wtedy zostanie przeniesiony na stronę Paybynet gdzie powinien dokończyć realizację płatności. Zapłacić należy do 30 minut od zatwierdzenia zamówienia.

PayByNet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. PayByNet to uznany przez Narodowy Bank Polski system autoryzacji i rozliczeń. Obsługę Paybynet realizuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR S.A)

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przez Paybynet. Wysyłka natychmiastowa po zatwierdzeniu płatności przez klienta.

6. ZAPŁATA PRZEZ PAYPAL LUB Z KARTY PŁATNICZEJ PRZYPISANEJ DO TWOJEGO KONTA PAYPAL

Zapłata przez paypal

Opcja płatności dostępna dla wszystkich sposobów dostawy, zarówno przy wysyłce jak i przy odbiorze osobistym wyłącznie dla klientów posiadających aktywne konto w serwisie Paypal.

Wybierając opcję "Płacę kartą płatniczą lub z konta paypal" klient zostaje przekierowany na stronę logowania serwisu paypal, gdzie powinien się zalogować i dokończyć realizację płatności przez wykonanie przelewu paypal na nasze konto paypal. Zapłacić należy do 7-miu dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. ADRES EMAIL DO PŁATNOŚCI PAYPAL: r.ciszewski@pro.onet.pl

PayPal to darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych obsługiwany przez firmę PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przez Paypal. Wysyłka natychmiastowa po zatwierdzeniu w serwisie paypal płatności przez klienta.