Witaj Internauto w naszym Sklepie!

Tutaj znajdziesz ORYGINALNY, NOWY, TANI towar, zawsze z paragonem lub fakturą. U nas nie czekasz, aż sprowadzimy towar dla Ciebie, to co widzisz www.bytomska12.pl jest do natychmiastowego odbioru w:

D.T.OSKAR Odzież Damska, Męska i Świat Dziecka, tel. 32 223-41-06
ul. Bytomska 12, 41-400 Mysłowice

Wysyłamy również paczki za pobraniem lub przedpłatą.

Pracujemy w sypialni aglomeracji katowickiej, tj. w Mysłowicach w świetnym Domu Towarowym "OSKAR" przy ulicy Bytomskiej 12. Parkingu za bardzo nie mamy, ale służby zezwalają na zatrzymywanie się przed obiektem w celu dokonania zakupów. Zaparkuj auto "przed drzwiami" i już :-)

HISTORIA w HD:

Po co następny sklep internetowy ? Zdarza nam się kupować produkty przez internet, niby towar dostępny, w uwagach piszemy prośbę o bezzwłoczną wysyłkę, więc liczymy, że dostaniemy go po zakupie w miarę szybko. No i kiszka, kupiliśmy, zapłaciliśmy i przychodzi e-mail z e-sklepu: kompletacja dostawy 1 do 7 dni, wysyłka 1 do 3 dni. Towar dostaniesz za dwa tygodnie, nerwicy można dostać, ponieważ zakupiony przez nas towar, zawsze był potrzebny na wczoraj.

Wykombinowaliśmy, że w naszym netowym sklepie, towar ma być natychmiast dostępny do wysyłki. I TAK W 99% PRODUKTÓW JEST. Może się zdarzyć ze względu na synchronizację danych (jest raz na dobę, po zamknięciu zmiany w sklepie stacjonarnym), trafić na brak towaru, ale wtedy zawsze dostaniesz od nas e-mail z przeprosinami i możesz od razu zrezygnować z zakupu i kupić w innym sklepie internetowym, chyba, że poczekasz na uzupełnienie braków, ale to będzie Twoja decyzja.

Nie zawsze możemy mieć najniższą cenę. Dlaczego ?

Każdy sprzedany przez nas produkt, przed wysłaniem, jest komisyjnie sprawdzany. Następnie przepakowywany i dodatkowo zabezpieczany (folie, uzupełnianie pustych przestrzeni w paczce itp.). Potem foliowany, cechowany taśmami NIE RZUCAĆ i dopiero wtedy wysyłany. A to kosztuje, ale dzięki temu, w naszym sklepie uszkodzenia w transporcie zdarzają się niezwykle rzadko (usterki transportowe mamy na poziomie mniejszym od 99,998 procenta).

To byłoby, prawie wszytko.

I mniej żartobliwie, e-mail: admin@bytomska12.pl , możecie Państwo składać uwagi dotyczące obsługi, propozycji zmian, błędów na stronie internetowej, asortymentu, Waszych propozycji i czego tylko chcecie. Wasz e-mail NIE POZOSTANIE BEZ ECHA.

Pozostaję z poważaniem

Rafał Ciszewski /kierownik/ :-)

Wyświetl większą mapę