Nowe produkty

Lista produktów producenta: Feretti

Sklep internetowy z nagradzaną pościelą dla dzieci FERETTI www.bytomska12.pl oferuje ✔pościel do łóżeczek ✔pościel 2 elementową ✔pościel 3 elementową Zapraszamy do sklepu w Mysłowicach klientów z Katowic Jaworzna Sosnowca Chrzanowa Będzina
Producent pościeli dziecięcej Feretti obecny jest na polskim rynku od 2004 roku. Jako producent pościeli dziecięcej od początku działalności naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości pościeli dla dzieci.Przyjście na świat dziecka to prawdziwa rewolucja. W jednej chwili całe życie zaczyna obracać się wokół maleństwa, którego bezpieczeństwo, zdrowie i komfort to priorytety, którym jesteśmy wszyscy podporządkowani. Dlatego wszystko powinno spełniać najwyższe wymagania.
W trosce o to projektanci Feretti zastosowali w pościeli tkaninę, bawełnianą o właściwościach bakteriostatycznych Purista™. Pościel długo zachowuje „świeżość" i zapewnia maksimum higieny.
Wszyscy poszukujemy produktów naturalnych, szczególnie do bezpośredniego kontaktu z dziećmi. Tutaj możemy znaleźć kołderki wypełnione włóknem uzyskanym z ziaren kukurydzy. Nie zapominajmy o praniu i prasowaniu, to nie może sprawiać kłopotu. Twórcy systemu EasyWash i Easy Iron zadbali o to byśmy mieli więcej czasu dla siebie.
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.