Nowe produkty

Lista produktów producenta: Fiki Miki

Kolekcja Fiki Miki antyalergiczna Komfort Prestige ✔materace ✔antyalergiczne ✔piankowe ✔kokosowe ✔gryczane ✔banell ✔silikonowe ✔lateksowe ✔nakładki higieniczne ✔materace turystyczne ✔pledy ✔poduszki ✔zagłówki w www.bytomska12.pl w Mysłowicach
Fiki Miki to marka polskiego producenta materacy, poduszek oraz dodatków dla niemowląt i kobiet w ciąży. Laureat wyróżnienia w konkursie "Świat Przyjazny Dzieciom" edycja 2013. Wszystkie produkty Fiki Miki powstają w kraju. Tutaj firma tworzy miejsca pracy i wspiera gospodarkę. Do produkcji Fiki Miki stosuje wyłącznie atestowane komponenty najwyższej jakości. Bezwonne, delikatne i miłe w dotyku, ale przede wszystkim trwałe w użytkowaniu surowce to cechy, które dla produktów marki Fiki Miki są niezmiennym standardem. Funkcjonalne dodatki, anatomiczny kształt produktów oraz praktyczne i wygodne rozwiązania przyniosły firmie zaufanie przyszłych rodziców w Polsce, Czechach, Francji, Słowacji, Niemczech oraz Estonii.
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 89,90 zł Dostępny

    Poduszka Fiki Miki o wdzięcznej nazwie Fikuszka, podpiera brzuch, kark, szyję, dopasowuje swój kształt do karmienia, ma puszyste wypełnienie i sznurowadła. Ma wiele zastosowań. Polecana przez położne. Kolory dla chłopca i dziewczynki.

    89,90 zł
    Dostępny
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji