Prosta niebieska marynarka Asta regular 50 52 54 56 58 60 62 64 66 68

Nowy produkt

Marynarka producenta ASTA - kolor niebieski, jednorzędowa, zapinana na dwa guziki, fason klasyczny, nietaliowany, biało-niebieska kieszonka w formie wypustki, faktura materiału niewielka krateczka, jedno rozcięcie z tyłu. Polski produkt.

Więcej szczegółów

Dostępny

251,10 zł

-10%

279,00 zł

  • 170
  • 176
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58

Nasze produkty ASTA
kliknij logo

Więcej informacji

logo Opineo

Marynarka Asta w kolorze niebieskim szyta prosto, regularnie

Specyfikacja: zapinana na dwa guziki, delikatna struktura materiału - widoczna na zdjęciach, cztery guziki na rękawie, jedno rozcięcie z tyłu, dwie boczne kiesznie z ozdobną lamówką, brustasza na piersi z biało-niebieskim wnętrzem z możliwością użytkowania w formie poszetki.

Kolor producenta: jasna jagoda

Materiał: 88% bawełna, 12% poliester

Podszewka: 100% wiskoza, ciemno niebieska, ozdobna lamówka przy wewnętrznych kieszeniach

Rozmiary:  od 50 do 68, wzrost: 170, 176, 182

Pokazowa tabela rozmiarów:

Pełna satysfakcja z zakupu
• Rękojmia 24 miesiące
• Transport gratis - szczegóły w  Cenniku transportu i Regulaminie.
• Błyskawiczna dostawa
• Paragon wysyłany na e-mail lub do samodzielnego pobrania.
• Bezproblemowa wymiana (np. na inny rozmiar albo model) lub zwrot.

Sposób konserwacji:

1) prać chemicznie

2) nie prać (bardzo delikatne wyroby bawełniane i jedwabne)

3) użycie ogólnie stosowanych środków jest dopuszczalne

4) prasować przez płótno ochronne lub stosować żelazko elektryczno-parowe z wykładziną teflonową

5) nie używać środków wybielających

6) suszyć w stanie rozwieszonym

Produkty powiązane

Opinie

Oceń
2019-06-08

5

Marynarka pięknie wykończona, kolor bardzo ładny, pasuje idealnie, mąż bardzo zadowolony:-)

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    30 innych produktów w tej samej kategorii: