Nowe produkty

Lista produktów producenta: Canpol

Produkty Canpol w www.bytomska12.pl ✔akcesoria ✔biustonosze do karmienia ✔karuzele ✔kocyki ✔laktatory ✔nianie elektroniczne ✔podgrzewacze do butelek ✔butelki ✔gryzaki ✔kubki ✔naczynia ✔smoczki ✔termometry ✔zabawki do kąpieli ✔grzechotki ✔zabezpieczenia.
Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w 35 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

W związku z negatywnym zaopiniowaniem przez Komisję Europejską związku chemicznego o nazwie bisfenol A (BPA) występującego w poliwęglanowych (PC) butelkach do karmienia niemowląt, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu dla produktów poliwęglanowych – odpowiedników wykonanych z surowców alternatywnych (np. polipropylenu, trytanu, silikonu) nie zawierających BPA.

W związku z tym zapewniamy, że wszystkie produkty Canpol babies wykonane są z odpowiednio dobranych, bezpiecznych surowców i są wolne od BPA. Znak „BPA free” oznaczający brak bisfenolu A zamieszczony jest w widocznym miejscu na opakowaniach wszystkich produktów do karmienia Canpol babies.
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.