Marynarka ASTA popielaty, j.szary regular rozmiary 50 52 54 56 58 60

Nowy produkt

Regularna marynarka producenta Asta w kolorze szaro-popielatym i drobną fakturą materiału, zapinana na dwa guziki, z grafitową lamówką przy kieszeniach bocznych.

Więcej szczegółów

Dostępny

239,00 zł

-30,90 zł

269,90 zł

  • 170
  • 176
  • 182
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
  • 60

Nasze produkty ASTA
kliknij logo

Więcej informacji

logo Opineo

Marynarka Asta w kolorze jasnym szarym, popielatym, szycie regularne, naturalne materiały, całoroczna

Fason: klasyczna elegancja, zapinana na dwa guziki, 1 rozcięcie z tyłu, cztery guziki przy rękawie, delikatna tekstura materiału, kieszonka w formie wypustki (kratka w kolorze grafitowo-złotym), podszewka w kolorze szarym - jaśniejszym z wykończeniem przy kieszeniach w kolorze wypustki

Materiał: 88% bawełna, 12% poliester

Podszewka: 100% wiskoza

Rozmiary:  od 50 do 60, wzrost: 170, 176, 182

Pokazowa tabela rozmiarów:

Sposób konserwacji:

1) prać chemicznie

2) nie prać (bardzo delikatne wyroby bawełniane i jedwabne)

3) użycie ogólnie stosowanych środków jest dopuszczalne

4) prasować przez płótno ochronne lub stosować żelazko elektryczno-parowe z wykładziną teflonową

5) nie używać środków wybielających

6) suszyć w stanie rozwieszonym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailem na adres: moda-meska@bytomska12.pl

DOSTĘPNE KOLORY

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: